Catering

V oblasti cateringu poskytujeme fullservisové služby nejvyšší kvality a řídíme se heslem "Vaše přání - naše starost". Novinkou je také catering ve Vaší domácnosti.

Vždy klademe důraz na čerstvost a kvalitu výrobků. Naši zákazníci velmi oceňují produkty z výhradně domácí výroby (uzeniny, domácí zákusky a koláče). Zásadně nepoužíváme marketové suroviny. Preferujeme teplou kuchyni před studenou. Samozřejmostí je plně profesionální personál.

Cateringové služby poskytujeme v rámci celé České republiky. Nejvíce akcí realizujeme v Praze a ve Zlínském kraji.

Zajímavosti:

Klientům standardně nabízíme domácí zákusky a koláče, vlčnovské vdolečky, štrúdly a spec. chleby, originální valašské frgály. Dokážeme zajistit také pravou moravskou slivovici a vybraná vína z nejlepších moravských vinařství. Samozřejmostí je i zajištění tradiční české zabíjačky.

Reference:

Arcibiskupský zámek v Kroměříži , obchodní a hospodářská komora Kroměříž, Ahold ČR, Navos a.s., Lukrom s.r.o., P+L Biskupice, Thomayerova fakultní nemocnice, Zentiva, Psychaitrická léčebna Kroměříž, Vinitis s.r.o., Kmotr Kroměříž, NWT a.s. Hulín, Rovina Hulín, MÚ Chropyně, Kroměříž, Kvasice, Hulín, obecní úřady ve Zlínském , Olomouckém a Moravskoslezském kraji, Chropyňská strojína, Justiční akademie Kroměříž, Rudolf Jelínek Vizovice

© rajagraphx - adm­